O nas

O nas

PCMining
Wszystko zaczęło się od idei. W Częstochowie, w głowach kilku przedsiębiorczych osób zrodziła się idea, która dzisiaj nabiera rozpędu i staje się coraz bardziej znaczącym graczem na polskim rynku kryptowalut. 

Zaczęło się niepozornie, od inwestycji w kilka koparek przy niemal zerowym wkładzie własnym. Cały nasz sukces oparliśmy na rzetelnej, uczciwej i jasnej współpracy z inwestorami. Dzięki zaufaniu naszych klientów ilość jednostek obliczeniowych w naszej kopalni wzrasta niemal wykładniczo. W ciągu kilku miesięcy serwerownia osiągnęła wartość kilku milionów złotych i wymogła na nas przeniesienie się z niewielkich pomieszczeń, do nowo zakupionego biurowca, z kilkoma kondygnacjami przeznaczonymi na szeregowo ustawione kolumny modułowe.

Idea jest czymś, co musi żyć, ewoluować, rozwijać się. Dlatego PCMining to nie tylko kopanie kryptowalut. To także śmiałe spoglądanie w przyszłość, praca nad projektami wykorzystania nie tylko mocy obliczeniowej, lecz także twórczego zagospodarowania przestrzeni, energii cieplnej wytworzonej przez pracujące komputery, aktywne poszukiwanie proekologicznych, wydajnych śródeł zasilania, rozwijania technologii przyjaznej środowisku.

Tworzymy przestrzeń sprzyjającą inwestorom, zwłaszcza takim, którzy o kryptowalutach wiedzą niewiele. Bierzemy na siebie ciężar odpowiedzialności za sprzęt, montaż, programowanie, serwis, koszty utrzymania oraz ochronę, po to, by nasi klienci mogli spać spokojnie, wiedząc że nad ich inwestycją przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku czuwa wyspecjalizowany zespół profesjonalistów.Przyszłość jest teraz.Przyszłość to blockchain.