aktualności

aktualności

2018-02-07

DEBATA W USA O PRZYSZŁOŚCI KRYPTOWALUT. RYNEK REAGUJE POZYTYWNIE

Komitet Senatu Stanów Zjednoczonych do Spraw Bankowości, Nieruchomości i Urbanistyki zorganizował debatę na temat najlepszych sposobów na wprowadzenie regulacji kryptowalut. Prezesi SEC (Securities and Exchange Commission) i CFTC ( Commodities Futures Trading Commission) odpowiadali na pytania zadawane przez senatorów, o tym jak rozumieć waluty cyfrowe i jaki agencje mają stosunek do zyskującego na popularności aktywa.

Czytaj więcej
2018-02-06

SPADEK BITCOINA A ZAŁAMANIE NA WALL STREET. KORELACJA CZY PRZYPADEK?

Czytaj więcej
2018-02-05

KRYPTOWALUTY, KTÓRE WARTO ŚLEDZIĆ W LUTYM

Poniżej znajdziecie krótką listę kryptowalut, które warto śledzić na bieżąco w najbliższym miesiącu. Rzecz jasna, listy tej nie należy interpretować w charakterze opłacalnych lub mniej opłacalnych inwestycji. Jest ona po prostu zestawieniem zawierającym kryptowaluty, które mogą wykazać się wzmożoną aktywnością.

Czytaj więcej
2018-02-04

CHAINLINK – SPOSÓB NA SMART CONTRACTS?

Jedną z wielu obiecujących możliwości, które niesie za sobą technologia blockchain jest możliwość potwierdzania transakcji poprzez consensus. Tak zwane smart contracts będą w stanie przekształcić wiele dziedzin poprzez zastąpienie tradycyjnych umów. Consesus w blockchainie oznacza, że transakcje nie mogą być zmienione lub fałszowane, kiedy już się tam znajdą. Jeden blockchain nie może natomiast komunikować się z innymi protokołami blockchain.

Czytaj więcej